Event Team
Grupa organizacyjno-techniczna


„EVENT TEAM” to profesjonalna grupa ludzi posiadających doświadczenie i zaplecze techniczne, wykonująca usługi o charakterze organizacyjno - technicznym, stosująca innowacyjne rozwiązania przy organizowaniu na zlecenie klientów wszelkiego rodzaju imprez.Evet Team jest grupą techniczną wynajmowaną przez klienta na czas trwania organizowanej przez niego imprezy w celu wykonania czynności związanych z montażami i demontażami scenografii oraz koordynacją obsługi technicznej w czasie trwania imprezy zgodnie z jej scenariuszem.  Dysponujemy również zapleczem techniczno - montażowym niezbędnym do wykonywania zleconych czynności, w tym również środkami transportu: samochodami o pojemności od 0,5 tony do 24 tony oraz samochodami do przewozu osób, które mogą być również wykorzystane jako powierzchnie reklamowe w celu proporcji imprezy.
EVENT TEAM świadczy również usługi polegające na:
  • rozwieszaniu banerów, plakatów reklamowych, airw all itp...
  • promocji produktu (promotour) oraz
  • promocji oraz obsługi imprezy przez swoje hostessy. 

Ponadto EVENT TEAM świadczy kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem powierzchni dla klienta w celu zorganizowania imprezy ( kluby, stadiony, plaże, miejsca plenerowe itp.) oraz pośrednictwem w podpisaniu umowy w imieniu klienta wraz z obsługą techniczną imprezy.

Event Team działa w imieniu i na rzecz klienta, pod jego firmą, gwarantując profesjonalną obsługę i doświadczonych pracowników. Zaletą EVENT TEAM jest to, iż działa na terenie całego kraju.
Oferowany produkt jest skierowany do
  • firm evetowych,
  • firm organizujących imprezy firmowe,
  • organizatorów imprez masowych oraz
  • wszystkich poszukujących techniki eventowej – EVENT TEAM.

Promocja produktów - modelki i hostessy

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Obsługujemy bankiety, imprezy okolicznościowe, imprezy masowe, promocje czy tez reklamy.Cechuje nasz rzetelność i profesjonalizm dzięki czemu w szybkim tempie zyskujemyzaufanie nowych klientów. Zobacz modelki...

Aktualne wydarzenia


Archiwum

 

 

Kontakt

Gliwice, ul.Przedwiośnie 26/3

Tel. 601 405 493
Fax. 32 230 21 13

e-mail: rock_sc@op.pl