EVENT TEAM


„EVENT TEAM” to profesjonalna grupa ludzi posiadających doświadczenie i zaplecze techniczne, wykonująca usługi o charakterze organizacyjno - technicznym. Stosująca innowacyjne rozwiązania przy organizowaniu na zlecenie klientów wszelkiego rodzaju imprez. Evet Team jest grupą techniczną wynajmowaną przez klienta na czas trwania organizowanej przez niego imprezy w celu wykonania czynności związanych z montażami i demontażami scenografii oraz koordynacją obsługi technicznej w czasie trwania imprezy zgodnie z jej scenariuszem. Dysponujemy również zapleczem techniczno - montażowym niezbędnym do wykonywania zleconych czynności, w tym również środkami transportu: samochodami o pojemności od 0,5 tony do 24 tony oraz samochodami do przewozu osób, które mogą być również wykorzystane jako powierzchnie reklamowe w celu proporcji imprezy. EVENT TEAM świadczy również usługi polegające na rozwieszaniu banerów, plakatów reklamowych, airwall, prowadzi również promocję produktu (promotour) lub imprezy przez swoje hostessy. Ponadto EVENT TEAM świadczy kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem powierzchni dla klienta w celu zorganizowania imprezy ( kluby, stadiony, plaże, miejsca plenerowe itp.) pośrednictwem w podpisaniu umowy w imieniu klienta wraz z obsługą techniczną imprezy. Event Team działa w imieniu i na rzecz klienta, pod jego firmą, gwarantując profesjonalną obsługę i doświadczonych pracowników. Zaletą EVENT TEAM jest to, iż działa na terenie całego kraju. Oferowany produkt jest skierowany do firm evetowych, firm organizujących imprezy firmowe, do organizatorów imprez masowych oraz wszystkich poszukujących techniki eventowej – EVENT TEAM.

Promocja produktów - modelki i hostessy

Obsługujemy bankiety, imprezy okolicznościowe, imprezy masowe, promocje czy tez reklamy.Cechuje nasz rzetelność i profesjonalizm dzięki czemu w szybkim tempie zyskujemyzaufanie nowych klientów. Zobacz modelki...

Ratownictwo Wodne

Firma ROCK S.C. posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i zabezpieczeniu ratownictwa wodnego na nadmorskich plażach oraz imprez wodnych. Od 2003 roku jesteśmy odpowiedzialni za organizację i zabezpieczenie ratownictwa wodnego w gminie Dziwnów. W trakcie organizacji ratownictwa otrzymywaliśmy wyróżnienia za prowadzenie bezpiecznej plaży. W roku 2009 plaża i kąpielisko w Dziwnówku prowadzona przez naszą firmę przystąpiła do akcji Bezpieczne Kąpieliska Województwa Zachodniopomorskiego prowadzonej pod patronatem Wojewody i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Dziwnówek jako jedyne kąpielisko w Gminie Dziwnów uzyskało pozytywną opinię dla kąpieliska nadmorskiego oraz wyróżnienie w postaci statuetki na podsumowaniu akcji w Kołobrzegu. Sumienna organizacja ratownictwa, zadowolenie władz Gminy Dziwnów z zabezpieczenia przez naszą firmę ratownictwa na plaży, mają swoje odzwierciedlenie w uzyskanym wyróżnieniu oraz liście referencyjnym Burmistrza Gminy Dziwnów.


Dysponujemy zapleczem techniczno-sprzętowym w postaci łódek, łodzi motorowej, skutera wodnego, wież ratowniczych, samochodu specjalistycznego WOPR, zestawy ratownicze PSP R-1 i R-0, noszy oraz pozostałego sprzętu ratowniczego i wykwalifikowanym, doświadczonym personelem, gwarantującym fachową służbę ratowniczą WOPR, jak również personelem ratownictwa medycznego. W ramach organizacji i zabezpieczenia ratownictwa zapewniamy:
a) obsadę punktów ratowniczych w sezonie letnim.
b) zabezpieczenia plaży w fachową służbę ratowniczą i medyczną.
c) prowadzenia kąpieliska przez co najmniej 8 godzin dziennie.
d) umieszczania regulaminów korzystania z kąpieliska strzeżonego oraz wszelakich znaków informacyjnych i ostrzegawczych.
e) wykonania przed każdym sezonem letnim oględzin ( ekspertyza ) kąpieliska przez naszą wykwalifikowaną ekipę płetwonurków.
f) wyznaczenie granic kąpieliska strzeżonego po przez boje oraz znaki ostrzegawcze
g) wyznaczenie kąpieliska dla koloni oraz innych zorganizowanych grup z profesjonalną obsługą ratowniczą.